Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Echipa

Conducere

Manager (Director) Petre-Gabriel Coveșeanu

Director Adjunct Artistic Gabriel-Ioan Iencek

Director Adjunct Administrativ Manuela Constantina Răduţ

Contabil Șef Liliana Măndilă

Artiști

Echipa administrativă


BIROU RESURSE UMANE, CONTENCIOS, SECURITATEA ȘI SĂNĂTATEA MUNCII

Șef birou Oana Sabina Agarici

Inspector de specialitate Adela-Diana Stancu

Inspector de specialitate Mirela Ionescu

Inspector de specialitate Ana-Maria Ureche

Consilier juridic Nicoleta-Claudia Popa

Consilier juridic Luciana Zaharia-Oblu


COMPARTIMENT AUDIT PUBLIC INTERN

Auditor Robert-Claudiu Pașancu

Auditor Mariana Lămbrulescu


COMPARTIMENT SECRETARIAT LITERAR

Consultant artistic Alina Moldovan

Consultant artistic Claudian Șiman


BIROUL MARKETING, COMUNICARE ȘI MANAGEMENT EDUCAȚIONAL

Șef birou -

Consultant artistic Ana-Maria Ilinca

Referent de specialitate Daniela-Cristina Florea

Referent Mariana Suciu

Secretar Felicia Camelia Lăcătuș


BIROU ORGANIZARE SPECTACOLE

Șef birou Maria-Alexandra Mihăilă

Referent Ana Petrea

Referent Camelia Sîrbu

Casier Gabriela Udrea (concediu creștere copil)

Supraveghetor sală Estera-Constanța Cucu

Controlor bilete Mihaela Lioara Vlădescu


COMPARTIMENT ACHIZIȚII PUBLICE

Inspector de specialitate Monica Popa


COMPARTIMENT PRODUCȚIE APROVIZIONARE

Referent de specialitate Marius Răzvan Scarlat

Referent de specialitate Alexandru Serotencu

Pictor Cristina-Delia Ionescu


COMPARTIMENT ADMINISTRATIV

Administrator Alexandru Bogdan Ionas

Referent Oana Oprea

Pompier Ion Leopea

Șofer Roger Niculescu

Șofer Constantin Cocea

Curier Ionel Petre

Muncitor calificat Marioara Hagiu


BIROU FINANCIAR CONTABILITATE

Șef birou Cristina Banciu

Contabil Raluca Vasilescu

Inspector de specialitate Georgeta Nicoleta Popovici (concediu creștere copil)

Inspector de specialitate Corina-Elena Leafu

Inspector de specialitate Georgiana-Magdalena Pitaru

Inspector de specialitate Lenuța Stere

Inspector de specialitate Marusia Tudor


Echipa tehnică


COMPARTIMENT REGIZORAT SCENĂ

Regizor scenă (culise) Iuliana Costiniu

Regizor scenă (culise) Roxana-Adriana Răduț (concediu creștere copil)

Referent Cosmin Nicolae Furtună


FORMAȚIE MÂNUITORI DECOR SCENĂ

Șef formație muncitori Iulian Ilie Barbu

Mânuitor / Montator decor Octavian Niță

Mânuitor / Montator decor Paul-Marius Păltinean

Mânuitor / Montator decor Răzvan Nechita

Mânuitor / Montator decor Marian Voichescu

Mânuitor / Montator decor Ionuț Oprișa

Mânuitor / Montator decor Daniel Roman

Mânuitor / Montator decor Alexandru Liviu Islai


FORMAȚIE SONORIZARE SCENĂ

Șef formație muncitori Andrei Robert Agarici

Maestru (sunet) Sebastian Mihai Petrovici


FORMAȚIE ILUMINARE SCENĂ

Șef formație muncitori Cristian Cramarenco

Maestru (lumini) Cristea Stoica

Maestru (lumini) Alin-Gigel Andronic


FORMAȚIE COSTUMIERE SCENĂ

Șef formație muncitori Carmen Dicu

Costumier Rodica-Iuliana Ștefan


FORMAȚIE MACHIAJ - PERUCHERIE SCENĂ

Șef formație muncitori Mirela-Steluța Tănase

Machior Andreea Nicoleta Dridi


FORMAȚIE MUNCITORI ATELIERE PRODUCȚIE

Șef formație muncitori Florin Scarlat

Costumier Florentina Ciubotă

Merceolog Ilie Nistor

Lăcătuș mecanic Marin Odorog


COMPARTIMENT ADMINISTRATIV

Garderobier Ionela Călin

Garderobier Flofteia Nicoleta Peucă

Plasator sală Adriana Florentina Manea

Plasator sală Daniela Andreea Pelmuș


înapoi
sus